WEDSTRIJDKALENDER ZWEMMEN 2019 - 2020
Januari 2020
Datum   Omschrijving Plaats Provincie Bad Type  
zondag 5 MZE Mémorial Daniel Beernaert Eeklo OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  AART Arena Cup Meise VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  KAZC Schaal Pepermans (AEI) Wezenberg ANTWERPEN 50m Provinciaal  
zondag 12 STW Wintermeeting (AEI) Sint-Niklaas OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  ZCT CVB Tremelo VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  TZ CVB Tienen VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  DMB 1e dag Limburg Cup Bree LIMBURG 25m Provinciaal  
  HZA Nieuwjaarswedstrijd Heist o/d Berg ANTWERPEN 25m Provinciaal  
zat-zon 18-19 VZF Flanders Swimming Cup Wezenberg ANTWERPEN 50m Vlaamse Limieten
zondag 26 ZNA Sprintwedstrijd (ganse dag) (AEI) Aalst OOST VLAANDEREN 50m Provinciaal  
  PBR Cup Vlaams-Brabant & Brussel Molenbeek VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 50m Provinciaal  
  GZVN 2e dag Limburg Cup Genk LIMBURG 50m Provinciaal  
  VWZ Sprintfestival Boom ANTWERPEN 25m Provinciaal  
  AZK Jeugdwedstrijd Kalmthout ANTWERPEN 25m Provinciaal  
  KZK Clubkampioenschap KZK Kortrijk WEST VLAANDEREN 50m Provinciaal Alle zwemmers
Februari 2020
zondag 2 SWEM 1°dag Provinciaal criterium Wachtebeke OOST VLAANDEREN 50m Provinciaal  
  KVZP 400 meters (ganse dag) Vilvoorde VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  KAZS CVB Aarschot VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  DBT 1e dag Limburg B-circuit Beringen LIMBURG 25m Provinciaal  
  UZKZ UZKZ cup Zwevegem WEST VLAANDEREN 25m Provinciaal Alle zwemmers
vrij-zon 7-9 VZF Vlaamse Jeugdkampioenschappen Wezenberg ANTWERPEN 50m Vlaamse Limieten
zat-zon 15-16 ZGEEL Tweedaagse (AEI) Geel ANTWERPEN 25m Provinciaal  
zondag 16 LZV Voorjaarsmeeting Lokeren OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  LAQUA CVB Leuven VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
vrij-zon 21-23 VZF Vlaamse kampioenschappen 15+ Wezenberg ANTWERPEN 50m Vlaamse Limieten
Maart 2020
zaterdag 7 PWVL West-Vlaanderen SPRINT! Brugge WEST VLAANDEREN 50m Provinciaal Alle zwemmers
zat-zon 7-8 BRABO ADSR (AEI) Antwerpen ANTWERPEN 50m Provinciaal  
zondag 8 ZNA 2°dag Provinciaal criterium Aalst OOST VLAANDEREN 50m Provinciaal  
  STZ CVB Sint-Pieters-Leeuw VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  SCZ CVB Zaventem VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  ZCM 3e dag Limburg Cup Maasmechelen LIMBURG 25m Provinciaal  
  KST Grote prijs stad Turnhout Turnhout ANTWERPEN 25m Provinciaal  
zondag 15 STW Beker Van Puymbrouck (ganse dag) (AEI) Sint-Niklaas OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  LSVZ Sprintcup (ganse dag) Landen VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  ZB Wedstrijd op uitnodiging Diksmuide WEST VLAANDEREN 25m Provinciaal Alle zwemmers
zondag 22 LWB 4e dag Limburg Cup "Sprint" (AEI) Lommel LIMBURG 25m Provinciaal  
  DDAT CVB Ternat VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  ZN/PRANT Ziftingen Dauven Nijlen ANTWERPEN 25m Provinciaal  
zondag 29 FIRST 3°dag Provinciaal criterium Zottegem OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  SCSG CVB Strombeek VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
April 2020
zaterdag 4 MEGA MEGA Distance Swim (VM) (AEI) Rozebroeken OOST VLAANDEREN 50m Provinciaal  
    MEGA Swim meet (NM) (AEI) Rozebroeken OOST VLAANDEREN 50m Provinciaal  
zondag 5 MEGA MEGA Swim meet (ganse dag) (AEI) Rozebroeken OOST VLAANDEREN 50m Provinciaal  
  DMB 2e dag Limburg B-circuit Bree LIMBURG 25m Provinciaal  
maandag 13 GZVN Paasmeeting (AEI) Genk LIMBURG 50m Provinciaal  
  KWZC Paasmeeting Waregem WEST VLAANDEREN 25m Provinciaal Alle zwemmers
vrij-zon 17-19 ZOLA AIYSC - ZOLA international (AEI) Antwerpen ANTWERPEN 50m Provinciaal  
zondag 19 TSZ 4°dag Provinciaal criterium Temse OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  ZCK Feryn Sprint Cup (ganse dag) Kapelle o/d Bos VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  HZS Lange afstand HZS “Memorial Rudi Joris” Hasselt LIMBURG 25m Provinciaal  
  PWVL Long distance meet Brugge WEST VLAANDEREN 50m Provinciaal Alle zwemmers
zat-zon 25-26 KAZS Vlaams Brabant Classic Swimming Meeting (ganse dag) Aarschot VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
zondag 26 MZE All Round Swimming Championship (ganse dag) Eeklo OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  KVZP CVB Vilvoorde VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  ZDKB 5e dag Limburg Cup Bilzen LIMBURG 25m Provinciaal  
  AZV Jeugdwedstrijd Arendonk ANTWERPEN 25m Provinciaal  
Mei 2020
vrijdag 1 ZIOS CVB Liedekerke VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
zat-zon 2-3 FIRST FIRST Meeting (AEI) Rozebroeken OOST VLAANDEREN 50m Provinciaal  
  UZKZ / KZK Lentecriterium Kortrijk WEST VLAANDEREN 50m Provinciaal Alle zwemmers
zondag 3 DIZV CVB Dilbeek VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
vrij-zon 8-10 ROSC Speedo meeting Oostende WEST VLAANDEREN 50m Provinciaal Alle zwemmers
zondag 10 RSC 5°dag Provinciaal criterium Ronse OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  HZS Beker Stad Hasselt (ganse dag) Hasselt LIMBURG 25m Provinciaal  
zat-zon 16-17 ZTZ 200m van Stad Tielt Tielt WEST VLAANDEREN 25m Provinciaal Alle zwemmers
zaterdag 16 HZC Memorial Fons Brijdenbach (AEI) Herentals ANTWERPEN 25m Provinciaal  
zondag 17 LAQUA Tyr Cup (ganse dag) Leuven VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
do-zat 21-23 KBZB Open Belgisch Kampioenschap     50m BK Limieten
zondag 24 ZCT Lenteprijs Tremelo VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  GZVN Memorial Christophe Jorissen Genk LIMBURG 50m Provinciaal  
zondag 31 TSZ VITA Scheldecup Temse OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  DMB Grote Prijs Guy Coolen (ganse dag) Bree LIMBURG 25m Provinciaal  
  ZIK Voorjaarscriterium Kapellen ANTWERPEN 25m Provinciaal  
Juni 2020
zaterdag 20 IKZ Krekelwedstrijd Open Bad Izegem WEST VLAANDEREN 50m Provinciaal Alle zwemmers
woensdag 24 SCZ Gouden Eend Zaventem VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
za-zo 27-28 MOZKA Grote prijs stad Mol (AEI) Mol ANTWERPEN 50m Provinciaal  
zondag 28 AART CVB Meise VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
  MZK Avondwedstrijd Menen WEST VLAANDEREN 25m Provinciaal Alle zwemmers
Juli 2020
zondag 5 GOLD Eendjescriterium Zwevegem WEST VLAANDEREN 25m Provinciaal Alle Eendjes
vrij-zon 10-12 VZF Vlaams Zomercriterium   OOST VLAANDEREN 50m Vlaamse Alle zwemmers B - tijden
dinsdag 14 SCZ Recordwedstrijd (avond) Zaventem VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
vrij-zon 17-19 KBZB Belgische Jeugdkampioenschappen     50m BK Limieten
woensdag 22 KAZSC Recordjacht Berchem ANTWERPEN 25m Provinciaal  
vrij-zon 24-26 KBZB Belgische Zomerkampioenschappen 15+     50m BK Limieten
dinsdag 28 STW Recordpoging (avond) (AEI) Sint-Niklaas OOST VLAANDEREN 25m Provinciaal  
  LAQUA Recordwedstrijd (avond) Leuven VLAAMS BRABANT & BRUSSEL 25m Provinciaal  
               
BK Belgisch Kampioenschap, geen enkele andere wedstrijd mag georganiseerd worden
Vlaamse Flanders, VJK, VK, Zomercriterium, geen enkele andere wedstrijd mag georganiseerd worden
PK Clubs uit de provincie waar een PK georganiseerd wordt mogen GEEN wedstrijd zwemmen in een andere provincie
Provinciaal Provinciale wedstrijd
HerenPnt. Vorig persoonlijk record
BRASSAERT, Arthur - 2006
50m vrije slagseries26.34.0423150m 
100m vrije slagseries33.1:17.4222250m 
200m vrije slagseries34.2:55.3419650m 
400m vrije slagseries17.6:19.4419550m 
50m rugslagseries15.46.7213550m 
50m schoolslagseries11.46.6117250m 
100m schoolslagseries14.1:41.8217650m 
MUYLLE, Henri - 2007
50m vrije slagseries26.35.7919950m38.97118.6%9 mrt 2019
200m vrije slagseries26.2:52.6820650m 
50m rugslagseries8.47.1013250m47.91103.5%9 mrt 2019
100m rugslagseries21.1:40.6513650m1:37.2693.4%25 mei 2019
50m schoolslagseries8.51.2312950m 
100m vlinderslagseries7.1:37.2113450m 
200m wisselslagseries20.3:19.8018550m3:41.57123.0%13 jul 2018
POPEYE, Mathijs - 2002
50m vlinderslagseries6.30.4239250m30.89103.1%13 jul 2019
100m vlinderslagseries5.1:09.1637350m1:07.9196.4%13 jul 2018
SCHEIRLYNCK, Olaf - 2002
50m vrije slagseries7.26.9146950m26.6998.4%20 okt 2018
100m vrije slagseries8.1:00.3746950m59.3496.6%14 jul 2019
200m vrije slagseries9.2:15.1542950m2:13.2597.2%20 okt 2018
50m vlinderslagseries9.31.1436550m29.7191.0%13 jul 2019
VANHOUCKE, Rune - 2004
100m vrije slagseries9.1:00.8445850m59.5695.8%14 jul 2019
50m vlinderslagseries10.31.0636850m31.24101.2%13 jul 2019
200m wisselslagseries12.2:42.1834750m2:46.28105.1%21 okt 2018
VERSCHOORE, Jakub - 2002
100m schoolslagseries6.1:22.2633450m1:20.6496.1%13 jul 2019
100m vlinderslagseries6.1:10.3735450m1:25.90149.0%27 mei 2018
VERYSER, Joeri - 2003
50m vrije slagseries6.26.9146950m26.5297.1%2 mrt 2019
50m rugslagseries 2.31.9842250m31.1094.6%9 mrt 2019
100m rugslagseries 2.1:08.5543250m1:08.0298.5%14 jul 2019
50m vlinderslagseries 2.28.1849350m27.9198.1%9 mrt 2019
100m vlinderslagseries 3.1:02.8949750m1:01.6095.9%26 jul 2019
 
DamesPnt. Vorig persoonlijk record
CAILLIAU, Alice - 2003
50m vrije slagseries17.33.4735350m32.8796.4%12 jul 2019
200m vrije slagseries14.2:43.8432750m2:42.6998.6%13 jul 2018
100m rugslagseries7.1:28.7027950m1:28.0498.5%27 mei 2018
50m schoolslagseries10.44.6628550m43.2293.7%9 mrt 2019
CLOET, Catho - 2005
50m rugslagseries13.38.4934450m37.5695.2%9 mrt 2019
200m rugslagseries12.2:51.3037950m2:51.1199.8%12 jul 2019
50m vlinderslagseries16.37.8026950m42.80128.2%11 mrt 2017
200m wisselslagseries16.2:58.4935250m2:57.2298.6%14 jul 2019
FEYS, Loeka - 2003
100m vrije slagseries18.1:13.1735250m1:10.7893.6%14 jul 2017
400m vrije slagseries6.5:26.3338050m5:23.6698.4%15 jul 2018
200m wisselslagseries9.3:02.7732850m3:00.3397.3%14 jul 2017
JANSSEUNE, Julie - 2007
50m vrije slagseries29.40.5119950m 
100m rugslagseries27.1:59.4311450m 
50m schoolslagseries11.49.7420650m 
50m vrije slag Lap4 x 50m vrije slag, seriesEstafette43.03-50m 
OVERBERGH, Lisa - 2005
50m vrije slagseries29.33.8634150m34.34102.9%9 mrt 2019
100m vrije slagseries26.1:12.1136850m1:11.0096.9%14 jul 2019
400m vrije slagseries12.5:41.4633250m5:38.7398.4%12 jul 2019
800m vrije slagseries11.11:44.9732550m 
100m schoolslagseries21.1:38.7427350m1:37.1096.7%13 jul 2019
200m schoolslagseries20.3:32.1928150m3:25.4193.7%13 jul 2019
50m vlinderslagseries18.38.2526050m40.56112.4%10 mrt 2018
200m wisselslagseries19.3:01.5333550m2:59.0697.3%14 jul 2019
50m vrije slag Lap4 x 50m vrije slag, seriesEstafette32.70-50m 
VERHAEGHE, Lara - 2007
50m vrije slagseries14.34.0533550m34.81104.5%9 mrt 2019
50m vrije slag4 x 50m vrije slag, seriesEstafette35.2530250m 
100m vrije slagseries15.1:16.2531150m1:17.35102.9%25 mei 2019
200m vrije slagseries18.2:49.9029450m 
400m vrije slagseries14.6:09.0226350m6:07.4499.1%24 mei 2019
100m rugslagseries12.1:29.9126850m1:34.05109.4%25 mei 2019
100m schoolslagseries23.1:48.4920650m1:49.22101.4%20 okt 2018
200m schoolslagseries19.3:51.3821750m 
200m wisselslagseries18.3:22.9723950m3:26.65103.7%25 mei 2019
VERHAEGHE, Lise - 2008
200m vrije slagseries33.3:53.9911250m 
50m rugslagseries24.57.9410050m57.2597.6%9 mrt 2019
100m rugslagseries26.1:59.2711450m 
200m rugslagseriesDISNT-50m 
100m schoolslagseries28.2:04.0613850m2:13.58115.9%25 mei 2019
200m schoolslagseries21.4:19.1315450m 
50m vrije slag Lap4 x 50m vrije slag, seriesEstafette49.26-50m 
 

 

Estafette
Heren 4 x 50m wisselslag series DIS NT - 50m Veryser J.Verschoore J.Popeye M.Vanhoucke R.
Dames 4 x 50m vrije slag series 7. 2:40.24 218 50m Verhaeghe L.Overbergh L.Jansseune J.Verhaeghe L.
Dames 4 x 50m wisselslag series 10. 2:57.54 214 50m Cloet C.Overbergh L.Verhaeghe L.Verhaeghe L.
Gemengd 4 x 100m vrije slag series 9. 4:57.46 - 50m Brassaert A.Overbergh L.Muylle H.Cloet C.
Heren Pnt.   Vorig persoonlijk record
SCHEIRLYNCK, Olaf - 2002
50m vrije slag series  3. 27.19 413 25m 26.74 96.7% 14 okt 2018
50m vlinderslag series 4. 30.98 346 25m  
200m wisselslag series 7. 2:37.24 338 25m  
VANHOUCKE, Rune - 2004
50m vrije slag series  2. 26.98 423 25m 28.48 111.4% 14 okt 2018
50m rugslag series  3. 33.04 304 25m 32.91 99.2% 28 apr 2019
50m vlinderslag series  3. 32.06 312 25m  
VERYSER, Joeri - 2003
50m vrije slag series  3. 27.04 420 25m 27.37 102.5% 24 sep 2017
50m vlinderslag series  1. 29.08 418 25m  
200m wisselslag series DIS NT - 25m  
Dames Pnt.   Vorig persoonlijk record
CLOET, Catho - 2005
50m vrije slag series 6. 31.16 398 25m 31.03 99.2% 14 okt 2018
50m rugslag series 5. 37.62 317 25m 36.89 96.2% 28 apr 2019
50m vlinderslag series 15. 38.84 247 25m 38.93 100.5% 17 mrt 2019
JANSSEUNE, Julie - 2007
50m vrije slag series 19. 40.16 186 25m  
50m schoolslag series 12. 52.18 163 25m  
OVERBERGH, Lisa - 2005
50m schoolslag series 11. 45.64 245 25m 44.37 94.5% 17 feb 2019
50m vlinderslag series 14. 38.43 255 25m 39.66 106.5% 17 mrt 2019
200m wisselslag series 4. 2:57.79 322 25m 3:01.25 103.9% 12 mei 2019
VERHAEGHE, Lara - 2007
50m vrije slag series 8. 34.17 302 25m 33.93 98.6% 17 feb 2019
50m vlinderslag series 9. 44.91 159 25m 43.55 94.0% 17 mrt 2019
200m wisselslag series  3. 3:17.66 234 25m 3:38.13 121.8% 18 feb 2018
VERHAEGHE, Lise - 2008
50m vrije slag series 23. 45.83 125 25m 43.39 89.6% 17 feb 2019
50m rugslag series 11. 54.74 103 25m 55.52 102.9% 28 apr 2019
50m schoolslag series 15. 57.13 124 25m 1:02.76 120.7% 17 feb 2019
VERYSER, Jolien - 2001
50m vrije slag series 4. 30.27 434 25m 30.02 98.4% 20 nov 2016
50m rugslag series  3. 33.82 437 25m 32.72 93.6% 23 apr 2017
50m vlinderslag series  2. 34.59 350 25m 32.70 89.4% 27 okt 2018

Sammy 8Sammy is maandag, 30 september 2019, in de namiddag vice-Europees kampioen geworden op het koninginnenummer binnen het Lifesaven.

Dit is een onderdeel waarbij Surfski, Board, Swim and Run worden gecombineerd.  

Hij deed dit als eerstejaars binnen de Open categorie (Seniors).  Een straffe prestatie waar hij maandenlang naar toe werkte.  Hierbij een Sammy 7aantal foto’s van de finale.  Op het podium samen met de Brit Bob Whitakker (1ste) en de Duitser Luca Hillen (3de).

De Duitser Nordin Sparmann werd door alle insiders als de absolute favoriet aanzien voor goud. Maar het forse spiergeweld van de Duitser woog niet op tegen de intrinsieke kracht van de Brit Bob Whittaker en een geslepen Sammy Feys. Hij schuift zeer gedreven mee met de de Brit én de Duitser Luca Hillen. Het trio slaagt er in, om gestaag de respectabele voorsprong die deze natuurkracht opbouwde tijdens de Surfski, weg te werken tijdens het board gedeelte. Als Whittakker er vandoor gaat, probeert Sammy de schade te beperken, maar kan niet volgen. Luca Hillen moet op zijn beurt ook Sammy laten gaan, die een zeer sterke zwembeurt neerzet. Hillen wordt mooi derde na Whitakker en Sammy.

Sammy 1  Sammy 2  Sammy 4
 Sammy 6  Sammy 3  Sammy 5

 

Heren Pnt.   Vorig persoonlijk record
VERYSER, Joeri - 2003
50m vrije slag series 36. 27.00 464 50m 26.52 96.5% 2 mrt 2019
200m vrije slag series 25. 2:09.34 490 50m 2:10.73 102.2% 1 mrt 2019
50m vlinderslag series 15. 28.00 503 50m 27.91 99.4% 9 mrt 2019
100m vlinderslag series 9. 1:01.60 529 50m 1:01.97 101.2% 1 mrt 2019
200m vlinderslag series 10. 2:22.77 476 50m 2:26.05 104.6% 24 feb 2018
200m wisselslag series 23. 2:26.21 474 50m 2:28.30 102.9% 27 jul 2018